TECHMAR-AUDYT Sp. z o.o.
Serwis korzysta z tymczasowych plików cookies. Pliki te nie są przetwarzane i nie przechowują żadnych danych osobowych. Pliki są niezbędne do prawidłowego działania serwisu - więcej w Polityce Prywatności.
Szukaj:
Doradztwo podatkowe
rachunkowość i księgowość
"Techmar-Audyt" Sp. z o.o.
ul. Metalowa 3, 10-603 Olsztyn / Polska
tel.  ( 89 ) 533 63 12
techmar olsztyn
Doradztywo
techmar olsztyn
Profesjonalne i kompetentne doradztwo w rozwiązywaniu trudnych spraw.
techmar olsztyn
Kontrola
techmar olsztyn
Badanie i kontrola bilansów rocznych oraz ksiąg rachunkowych i podatkowych.
techmar olsztyn
Rachunkowość
techmar olsztyn
Usługi księgowe, rachunkowość oraz audyt finansowy - kompletna analizy rynku.
O firmie

Szanowni Państwo

        Nasze Biuro Rachunkowe na rynku usług księgowych funkcjonuje od 1999r. obsługując wiele podmiotów gospodarczych działających w różnych branżach i formach prawnych. Jesteśmy spółką zarejestrowaną pod nr 1925 w Krajowej Izbie Biegłych Rewidentów  jako  podmiot  uprawniony  do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych oraz badania sprawozdań finansowych .

        Naszą wizją jest sprawianie, aby rachunkowość i przepisy podatkowe stały się prostsze dla przedsiębiorców, zapewniając im szereg wysoce spersonalizowanych usług. Biuro to nasi klienci, dlatego staramy się o indywidualne podejście do każdego z nich. Służymy wiedzą i pomocą wszystkim przedsiębiorcom niezależnie od rozmiarów i rodzaju prowadzonej działalności, prowadząc podatkowe księgi przychodów i rozchodów oraz księgi handlowe.

        Od kilku lat zapewniamy skuteczne wsparcie oraz doradztwo w rozliczeniach projektów finansowanych z UE, w jakie zaangażowani są nasi klienci. Ponadto specjalizujemy się w badaniu sprawozdań finansowych i przeprowadzaniu audytów projektów współfinansowanych ze środków unijnych.

 
 

Kontakt
Temat:
Treść:
Kontakt:
strony internetowe olsztyn